Ostrożnie z tym „gnojem”!

Teraz poważnie. Używam tego porównania – skarabeusz, żuk toczący kule gnoju – ok, fajnie, śmiesznie – uważam, że bardzo dobrze oddaje to nasze obecne położenie – cywilizacji jako ogółu. Ok. Ale nie myśl o rzeczywistości jak o gnoju, jak o czymś niedobrym! Dla skarabeusza, to co on toczy jest bardzo cenne i dla Ciebie taka też powinna być Rzeczywistość, która Cię otacza i którą współtworzysz! Ja piszę o „gnoju” ale mam inny stosunek do tego, naprawdę staram się myśleć o tym z tego skarabeuszowego poziomu i Tobie poważnie radzę NIE UŻYWAJ „GNOJU”, nie sięgaj po to słowo. Chyba,  że chcesz aby Twoje życie było nim oblepione.

To poważne ostrzeżenie! Twoje słowa i myśli mają moc – materializujesz i współtworzysz nimi swoją Rzeczywistość! Używaj takich słów, które będą naprawdę budowały dobre i dawały szczerą, uzdrawiają radość. Dlatego czytaj tę stronę z tą uwagą przed oczami. Niech wszystko co śmierdzące omija Cię szerokim łukiem! No chyba, że potrzebna do tego by coś zrozumieć… jak tak, to tarzaj się do woli! 😉
 

Właśnie z tego powodu mam dysonans poznawczo-twórczy przy tej stronie. Porównanie jest świetne, wesołe i wielowymiarowe, ale trzeba używać je świadomie. To strona dla świadomych ludzi z dystansem do Rzeczywistości i dużym poczuciem humoru 🙂 – to najlepszy kij wędrowca w tej ziemskiej przygodzie!

Teodor.

Dziel się energią