Regulamin i zasady

1. Podane tu informacje są umieszczone w celach informacyjnych i rozrywkowych i mają Cię przede wszystkim zainspirować do innego myślenia i życia. Nie bierzemy odpowiedzialności za żadne skutki wynikające ze stosowania tej wiedzy i informacji. Jest to całkowicie Twoja, dowolna kreacja i korzystając z serwisu zgadzasz się z tym. Czytasz i korzystasz z tej strony na własną odpowiedzialność.

2. Podane w dziale sklepu usługi wykonujemy zgodnie z naszą najlepszą wiedzą i wyczuciem. Zastrzegamy sobie prawo do niepodawania wyjaśnień i do odmowy wykonywania usługi. W takim przypadku wszelkie wniesione koszty zostaną zwrócone.

3. Procesy które wykonujemy są naszymi autorskimi rozwiązaniami, które zostały wypracowane przez lata doświadczeń. Korzystamy z wielu nauk, systemów, religii, książek, kursów – czerpiemy z dorobku ludzkości tworząc własną, niepowtarzalną syntezę wiedzy, energii i świadomości. Zapytaj swojej intuicji, swoje własne ja czy dobrze nas odbierasz. Ufaj przede wszystkim swoim wibracjom i odczuciom. Dla nas wszystko jest inspirujące i wartościowe. Wszystko jest kolejnym puzzlem z którego składamy większy obraz naszego świata i nas samych. Jeśli czujesz podobnie, zapraszamy do przyłączenia się do naszych projektów.

4. Jako wolni ludzie, Obywatele Świata żyjący w obecnych czasach zastrzegamy sobie prawo do swobodnego wyrażania naszych opinii, myśli i działań. Szanujemy wszelkie, powodowane dobrymi emocjami i czystymi intencjami kreacje innych osób, wszystko, co ma na celu budowanie ludzkiego ducha, świadomości społecznej i mentalności wolnego i świadomego człowieka.

5. Serwis należy do firmy Samokreacja.

6. Masz prawo do swobodnego rozpowszechniania treści na zasadzie licencji Creative Commons – pod warunkiem podania autora i źródła.

7. Jeśli zgadzasz się z powyższym – zapraszamy! 🙂

Dziel się energią